Kayan Yazı Sistemleri

SAAT-DERECE-TARİH

Kayan yazı tabelanız internet aracılığıyla otomatik olarak güncelleyebilme özelliğine sahiptir. Ayrıca bulunduğunuz bölgenin saat ve tarihini de gösterebilmektedir. İşlemci hızı 100 MHz’dir ve hafıza seçenekleri 32kb-4gb arasında değişebilmektedir.

İç mekan ve dış mekanlarda değişiklik gösterebilen parlaklık ayarını manuel veya otomatik olarak ayarlayabilirsiniz. Kayan yazılarımızın güç kaynağı kısa devre korumalıdır.

 

 

Kayan yazınız hiç durmadan 100.000 saat (yaklaşık 12 yıl) boyunca çalışabilir. Kolay kullanım ve kolay montaj yapılabildiği için hiç zorlanmadan kurulum ve programlama yapabileceksiniz. Kampanya veya duyurularınızı logo veya farklı görsellerle renklendirebileceğiniz kayan yazı tabelanız bilgisayarınıza kuracağınız kayan yazı programı ile ayarlanabilir.

 

ÜÇ RENK KAYAN YAZI​

 

İşletim sistemi hemen hemen her bilgisayarda kullanılan Windows(98-2000-XP-Win7)‘dur.

Metrekare başına düşen piksel yoğunluğu 1000 pikseldir.

Görünme açısı yatayda 140 dereceyken dikeyde 60 derecedir. Minimum görünme uzaklığı 2 metredir. Maksimum görünme uzaklığı ise kayan yazı led tabela için devasa bir boyut olan 300 metredir. Kayan yazı led tabela modülünüzün hata oranı %0,00001‘den daha küçüktür. Bu değer, günde en fazla 1 defaya mahsus hata yapabileceğini gösterir. Kullanım ömrü 100.000 saat olarak belirlenmiştir ve bu yaklaşık 11 yıl boyunca aralıksız çalışması anlamına gelir. Yani 11 yıl boyunca kullanabileceğiniz kadar kaliteli bir modüldür.